Şişli Masaj Fazi̇let

Şişli masaj Vücudunuzu rahatlatacak özel terapiler ile vücudunuzu şımartmak, pamuk gibi bir tene sahip olmak sizin de hakkınız. Mental ve ruhsal yorgunluğunuzu atmak, ağrılarınıza veda etmek istiyorsanız masaj mutlaka tercih etmeniz gereken terapi yöntemlerinden biridir. Vücudun çeşitli noktalarına uygulanan, gerginliği azaltan ve ağrılı bölgeleri rahatlatan mucizevi bir dokunuştur. Profesyonel dokunuşlar ile vücudunuzdaki ağrıları hafifletilmektedir.

Şişli mutlu son hamam

Şehir hayatındaki sıkışmışlık ve stres hissinden kurtulmanızı sağlayacak sizi kısa süreliğine de olsa bulunduğunuz andan çıkaracak etkili bir yöntemdir.

çok farklı çeşitlerde uygulanabilen ve çeşitli tekniklerden yararlanılan, uygulama alanı oldukça geniş; germe, esnetme ve gevşeme teknikleri bir arada kullanılarak kas dokusunda kan dolaşımının hızlandırılmasını sağlamaktadır. Vücuda zindelik vererek, ağrılı bölgelerde rahatlama sağlamaktadır. Vücuda yumuşak dokunuşlarla uygulanan bu yöntem ile ödem ve şişkinliklerinizden kurtulmanız da mümkün.

Şişli hamam sauna

, eklem ve kas bölgesini rahatlatan bir uygulama olup, pek çok romatizmal sorunda hareketliliğin artmasına yardımcı olmaktadır. Çeşitli esanslar ve aromatik yağlar eşliğinde sıcak uygulamalardan da faydalanılarak işlemlerin etkisi artırılabilmektedir. Şişli masaj . Profesyonel eller ile yapılan uygulamalar da daha kalıcı rahatlama sağlanmaktadır.